Büyük Penis acıtır mı ?

Büyük penisler ile vajinaların birleşmesi ile oluşacak zevk ve acı konusunda iki taraflı düşünmek gerekir, bir kadınlar tarafından bir de erkekler tarafından. Bu konuda biz başlığımızı ikiye ayırarak konuya açıklık getirmeye çalışacağız.
Erkekler İçin
Kocaman bir penisinizin olduğunu düşünün, ya da düşünmenize gerek yoktur. Zaten öyle bir yarrağa sahipsinizdir. Kız arkadaşınız veya eşiniz ile cinsel ilişkiye girmeyi düşünüyorsunuz. Unutmayın, karşı tarafın amcığının dar olması alacağınız zevki ve acıyı katlayacaktır. Fakat erkek tarafı için her zaman zevk alındığını söylemek mümkün. Eğer büyük penisiniz var ise hardcore denilen, sert bir sikişi karşı tarafa sunacaksınız. Fakat bununla birlikte dikkat etmeniz gereken hususlar da vardır.
Öncelikle, kesinlikle seksten hemen önce sakso attırmalınız. Hatta karşı tarafın vajinasını yalayarak veya onu parmaklayarak o bölgeyi de kayganlaştırmakta fayda var. Aksi takdirde sürtünmeden doğacak zararlar ile iki taraf da problemler ile karşılaşabilir. Eğer bahsettiğimiz hususa önem gösterirseniz alacağınız hazzı da oldukça yüksek seviyeye getirebilirsiniz. Size bir tavsiyemiz de eğer büyük penisiniz var ise sok çıkart işlemini bir kaç defa tekrar ederek zevkinizi katlayabilirsiniz.

buyukpenis.jpg (600×450)
Kadınlar İçin
En büyük dert ve bir o kadar da zevk kadınlarda baş göstermektedir. Bayanlarımız kocaman yarraklar ile uğşraırken hem ağız bölgesinden hem de vajina bölgesinden sorunlar yaşayabilir. Sakso atan bayanlarımız ağızlarına aldıkları büyük yarraklar ile ağız bölgesinde acı hissedebilirler. Fakat bunun geçici olduğunu ve karşı tarafı tatmin etmenin verdiği hazzı düşündüğünde görmezden gelinecek bir husus olduğunu da söylemeliyiz. Alt bölgeye girildiğinde ise erkeklere verdiğimiz tavsiyeleri aynen uygulamanızda fayda var. Karşı tarafa sakso atarken kendinizi parmaklamaya çalışın veya ön sevişme sırasında da bunu yapabilirsiniz. Sokma işlemine gelindiğinde ise kesinlikle o bölgenizi tükürükle kayganlaştırmaya çalışmalısınız. Vajinanız ne kadar geniş olursa olsun bu işlemleri yapmanız sizin yararınıza olacaktır.
Eğer bu işlemi arkadan yapmayı düşünüyorsanız ise ek olarak bazı sıvılara başvurmalısınız. Günümüzde “yağlar” bu konuda en iyi çözümler olmaktadır. O bölgeye süreceğiniz yağlar, giriş çıkış hızını arttıracak ve size akıl almaz bir zevk verecektir. Ayrıca bazı yerlerde satılan kayganlaştırıcıları da kullanmanızda fayda var. Kozmetik dükkanlarında ve erotik shoplarda bu konu üzerine ürünler bulunmaktadır.
İki taraf için de dikkat edilmesi gereken bir husus ise kesinlikle sürtmeyi önleme üzerinedir. Sürtünme hem vajina bölgesini hem de yarrağı kötü olarak etkileyebilir. Oluşacak bir sert bir sürtüşme ile o bölgeleriniz hassasken iyice hassas olabilir ve bu konuda sizlere sorunlar yaratabilir. Yukarıda bahsettiğimiz hususlara dikkat etmeniz dahilinde sex sırasında hemen hemen hiçbir sorunla karşılaşmaz keyif ve haz duyguları ile partnerinizle vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız zevkler ile saatlerce durmadan sex yapabilirsiniz.